O nás

prodesi
/domesi

18


let

Domesi/Prodesi Team

Dřevo jsme si vybrali pro jeho obnovitelnost, atmosféru, krásu a vůni… Je to materiál, se kterým je stavba rychlá, čistá, bezprašná a vytváří méně hluku. /

Jsme stabilní zavedená česká společnost složená z architektů, projektantů a dalších odborníků, kteří pro vás navrhují a realizují dřevostavby. Každému projektu se věnujeme se stejnou péčí a precizností – ať už jde o rodinné domy podle individuálních návrhů, dřevostavby na klíč, či veřejné a komerční stavby. Našim klientům zajišťujeme kompletní servis, nebo jen spolupracujeme na dílčích částech jejich stavebních projektů. Věnujeme se také poradenské a konzultační činnosti pro investory či stavitele, a osvětové činnosti – účastníme se veletrhů, přednášek a každoročně pořádáme přehlídku Salon dřevostaveb. Vaše osobní vize rádi převedeme do detailně propracované dřevostavby!

1930

tun
spotřebovaného
dřeva

Stín Háku Na Dřevě

68 postavených
dřevostaveb Freestyle

25 postavených
dřevostaveb Neo

18 let
na trhu

135 postavených domů
dle individuálních návrhů

Věříme v udržitelnost zdrojů a ekologické hodnoty a naším dlouhodobým cílem je spoluvytvářet svět, ve kterém je dřevostavba společenským standardem vysoké kvality bydlení.

Více na webu Prodesi/Domesi