Dřevostavby na klíč

/Neo

Dřevostavba Neo
/

Neo je energeticky velmi úsporná patrová dřevostavba na klíč ve tvaru obdélníku s pultovou střechou. K přednostem Nea určitě patří logické vnitřní uspořádání a dostatek úložných prostor vše na necelých 100 m² užitné plochy.

Mám zájem
Dřevostavba Neo

Projekt lze přizpůsobit přání klientů

a také požadavkům úřadů, vycházejících z lokality. Pultovou střechu lze například vyměnit za sedlovou s vikýři na dvě strany. Nízkoenergetickému a úspornému provozu je uzpůsobený celý projekt domu od základní koncepce po skladbu obvodových stěn. Volbou systému vytápění a ohřevu vody lze splnit pasivní standard či zvolit úspornost v nejlepší energetické kategorii.

Technický
popis

Dřevostavbu Neo lze realizovat s použitím stavební technologie „two by four” (sloupková konstrukce), i CLT (křížem lepené dřevo), kdy lépe vynikne pohledová kvalita dřeva. Možnost volby má klient i v případě konečné podoby fasády – může být klasická či s částečným nebo úplným obložením dřeva.

Dřevostavba Neo
Dnes 22:18

Líbí se vám nízkoenergetická dřevostavba na klíč Neo? Nabízíme Vám návrh stejné dřevostavby pro vaše bydlení nebo pronájem na zkoušku.

Další dřevostavba na klíč

Freestyle

Posuň