Dřevostavby na klíč

/Freestyle

Dřevostvab Freestyle
/

„Freestylka“ je mezi našimi klienty jednoznačně nejoblíbenější dřevostavbou na klíč. Je to dům v tradičním obdélníkovém tvaru se sedlovou střechou, pod níž je umístěno podkrovní podlaží.

Mám zájem
Dřevostavba Freestyle Boční Pohled

Projekt dokáže splnit i ty nejpřísnější regulativy platné pro území typu CHKO.

Přestože je Freestyle domem na klíč, vycházíme z toho, že každý nový projekt je vždy jiný – přizpůsobitelný potřebám a požadavkům konkrétního klienta. Dřevostavbu lze například libovolně protáhnout a zvětšit tak vnitřní obytnou plochu. Také je možné přistavět jednoduchý přízemní objekt sloužící jako zádveří či sklad, nebo přidat stříšku nad vchod. Veškeré změny probíhají ve spolupráci s architektem a klienti tak mají jistotu, že dům neztratí nic ze své estetiky či funkčnosti.

Technický
popis

Freestylku stavíme technologií masivních dřevěných panelů (CLT). Nosná struktura domu vzniká nejdříve v počítači a následně je přenesena pomocí CNC technologií do měřítka 1:1. Ve výrobě tak vznikají jednotlivé elementy pro stěny, stropy i střechu, které jsou následně na stavbě velice rychle smontovány do výsledného celku. Unikátní systém založení stavby je vhodný i na svažité pozemky.

Dřevostavba Freestyle
Dnes 00:53

Líbí se vám dřevostavba na klíč Freestyle? Nabízíme Vám návrh stejné dřevostavby pro vaše bydlení nebo pronájem na zkoušku.

Další dřevostavba na klíč

Neo

Posuň