Dřevostavby na klíč

Promyšlené dřevostavby

na


klíč

Dřevostavba Čelní pohled

Freestyle  a  Neo jsou naše dvě dřevostavby na klíč, které stavíme už více než 10 let a dnes už jich v České republice a na Slovensku stojí kolem stovky.

Jejich vývojem a laděním každého detailu jsme strávili hodně času a troufáme si tvrdit, že našim zákazníkům nabízíme do detailu promyšlené domy, s čistým vizuálním stylem, které přináší radost – ať už si je staví coby rodinné domy k celoročnímu bydlení, nebo k víkendové relaxaci.

Naše dřevostavby na klíč
Dnes 21:37

Víme, že co se týká bydlení, každý člověk má jiné potřeby, a proto naše dřevostavby na klíč nejsou neměnná řešení. Snažíme se o maximální možnou variabilitu dle individuálních požadavků našich klientů.

Freestyle i Neo lze libovolně protáhnout

v podélném směru a rozšířit tím vnitřní obytnou plochu. Veškeré změny a úpravy projektu u nás probíhají vždy ve spolupráci s architektem a dům tak neztratí jednotnost stylu, vizuální čistotu, ani funkčnost.

Dřevostvba Boční Pohled

68 postavených Freestyle

21

let na trhu

Dřevostavba Neo

25 postavených Neo

Nevybrali jste si?

Věříme, že jsme schopní splnit sny o vlastní dřevostavbě každému! Velice rádi se s vámi setkáme a probereme možnosti zcela individuálních návrhů domů

Individuální návrh

Pokud sníte o nové dřevem vonící chatě pro víkendový odpočinek, rádi vám představíme náš koncept Weekend.

Koncept Weekend

Evo je typová dřevostavba reflektující udržitelnost a ekologii. Koncept odráží požadavky většiny CHKO - lze tak postavit i v horských oblastech.

Koncept Evo

Vyzkoušejte si bydlení v Neonce či Freestylce

Pronájem dřevostaveb
Večeře Ve Dřevostavbě