Dřevostavby na klíč

Promyšlené dřevostavby

na


klíč

Dřevostavba Čelní pohled

Freestyle  a  Neo jsou naše dvě typové dřevostavby na klíč, které stavíme přes 10 let a dnes už jich stojí více než stovka. Nově jsme nabídku typových domů rozšířili o novinky: Evo a Weekend.

Vývojem a laděním každého detailu našich typových řešení jsme strávili hodně času a troufáme si tvrdit, že našim zákazníkům nabízíme do detailu promyšlené domy, s čistým vizuálním stylem, které přináší radost – ať už si je staví coby rodinné domy k celoročnímu bydlení, nebo k víkendové relaxaci.

Naše dřevostavby na klíč
Dnes 01:24

Víme, že co se týká bydlení, každý člověk má jiné potřeby, a proto naše typové dřevostavby na klíč nejsou neměnná řešení. Snažíme se o maximální možnou variabilitu dle individuálních požadavků našich klientů.

Freestyle i Neo lze libovolně protáhnout

v podélném směru a rozšířit tím vnitřní obytnou plochu. Variabilitu nabízí i návrhy Evo a Weekend, přičemž veškeré změny a úpravy projektu u nás probíhají vždy ve spolupráci s architektem a dům tak neztratí jednotnost stylu, vizuální čistotu, ani funkčnost.

Dřevostvba Boční Pohled

84 postavených Freestyle

22

let na trhu

Dřevostavba Neo

32 postavených Neo

Nevybrali jste si?

Věříme, že jsme schopní splnit sny o vlastní dřevostavbě každému! Velice rádi se s vámi setkáme a probereme možnosti zcela individuálních návrhů domů

Individuální návrh

Pokud sníte o nové dřevem vonící chatě pro víkendový odpočinek, rádi vám představíme náš typový dům Weekend.

Chata Weekend

Evo je bungalov klasického obdélníkového půdorysu se sedlovou střechou. Představuje typové řešení, které z naší nabídky nejvíce reflektuje udržitelnost a ekologii.

Typový dům Evo

Vyzkoušejte si bydlení v Neonce či Freestylce

Pronájem dřevostaveb
Večeře Ve Dřevostavbě