Pozvání do DCH

20. 4. 2012

Zažijte svoji testovací jízdu v moderní dřevostavbě od Domesi!

Je tomu víceméně jeden rok, kdy jsme slíbili, že postavíme dům, kde si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je to bydlet v moderní dřevostavbě navržené architekty ze specializovaného studia Prodesi. Od letošního února se tento slib stává skutečností. Máte tak nyní možnost si pronajmout „Domesi Concept House“, jak tomuto projektu říkáme. Vybrali jsme pozemek na rozhraní Jizerských hor a Českého ráje, který umožňuje nádherné výhledy z domu do okolí a neméně atraktivní letní i zimní aktivity v blízkém okolí. Svou polohou blízko rychlostní komunikace z Prahy do Liberce je přitom dobře dostupný nejen z hlavního města, odkud cesta trvá pouhou hodinu.

Snažili jsme se o maximální komfort pro naše hosty. I když nebylo, vzhledem k charakteru objektu, možné zajistit hotelový servis v plném rozsahu, tak zde najdete mnoho služeb a vybavení, které hotel připomíná a DCH je tak svým konceptem na míle vzdálený běžným rekreačním objektům či chatám, které si můžete pronajmout po celé České republice. Jde nám o to, abyste se zde cítili vždy maximálně příjemně a ideálně jako doma. Nechybí tak plně vybavená moderní kuchyň s kvalitním kávovarem a vinotékou, pohodlné parkovací stání na pozemku, horní prostor domu je zařízen jako odpočinková zóna se sedacími vaky. Postaráme se také o ložní prádlo, nebo Vám nabídneme zdarma kvalitní čaj a kávu. Samozřejmostí je připojení k internetu, nebo knihovna s časopisy a knihami nejen o architektuře a designu.

Vybavení domu a návrh interiéru odpovídá našemu vkusu, oblíbenému stylu a estetice. Preferujeme vždy jednoduché a účelné zařízení v hravé, ale nikterak přehnané, barevné kombinaci. Najdete zde i několik prvků z naší vlastní kolekce nábytku, která je z převážené většiny vyráběna z odřezků masivních panelů. Celé zařízení vznikalo a bylo pořizováno v průběhu několika měsíců, kdy jsme pečlivě vybírali jednotlivé kusy nábytku, ale i třeba kuchyňské spotřebiče, nebo bytové textilie tak, aby vše vytvořilo nezaměnitelný celek. Nemalá část vybavení byla také navržena a vyrobena přímo pro tento projekt.

Dům je postaven z masivních dřevěných panelů, které jsou ve velké míře přiznané v interiéru a zajišťují tak nezaměnitelný pocit z vnitřního prostoru. Nejen v zimních měsících Vám hřejivý interiér z masivního dřeva dodá novou energii a pomůže Vám spolu s výhledy do krajiny a téměř absolutním tichem zrelaxovat se v uspěchaném životním tempu, nebo si utříbit neuspořádané myšlenky.

Věříme, že tímto projektem ukážeme kvalitativní i estetickou alternativu současným možnostem turistického ubytování u nás, které je, bohužel, stále ještě na nepříliš lichotivé úrovni. Zároveň nabízíme všem zájemcům o bydlení v moderní dřevostavbě nenahraditelnou přímou zkušenost s touto technologií a architekturou!

A pokud se Vám něco v DCH bude líbit natolik, že se s tím nebudete chtít rozloučit, tak vězte, že velkou část nábytku, vybavení, knížek a dalších doplňků si můžete ještě před odjezdem online objednat na Domesistore.com a nebo si pořídit rovnou celý dům!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pavel Horák, architekt a jednatel Prodesi|Domesi

Pozvání do DCH