Domesi WOOD WEEKEND 3. – 4. 11. 2012

3. 11. 2012

Svátek dřeva představí pět jedinečných domů v jednom regionu. Všichni, kteří se zajímají o dřevostavby a moderní architekturu ze dřeva, se mohou těšit na první listopadový víkend, kdy si v rámci Domesi Wood Weekendu budou moci prohlédnout celkem pět staveb z naší dílny. Centrem  všeho dění se stane náš Domesi Concept House v Pulečném. Tento dům si budou moci návštěvníci prohlédnout mezi 10 a 17 hodinou nejen zvenku, ale i zevnitř. Ti, kteří by měli cestu kolem až v sobotu po páté se mohou zastavit na kus řeči a budou mít jedinečnou šanci popovídat si neformálně s oběma architekty a zeptat se na vše, co je o dřevostavbách zajímá. Přímo na místě pak bude šance koupit si knížky o dřevěné architektuře a interiérové doplňky z dílny Domesi Design včetně stále oblíbenějších textilních kabelů.
Připravili jsme pro vás také jedno překvapení. Poodhalíme koncept nového typového domu Futura Neo, který bude mít svou premiéru na jaře příštího roku.
Díky vstřícnosti majitelů mohou zájemci v rámci této akce navštívit také rodinný dům v Pekle v Josefově Dole. Zvenčí si pak budou moci prohlédnot další tři stavby v tomto regionu v obcích Roprachtice, Prysk a Cvikov.

Domesi WOOD WEEKEND 3. – 4. 11. 2012